INFO STOJANY NA LETÁKY A PROSPEKTY

 

Reklamní poutače / Info stojany na letáky a prospekty

<<< předchozí / další >>>

 

Ideální stojany pro rychlé vystavení a prezentaci na Vaše prospekty a katalogy. Tiskové materiály, letáky a brožury jsou jedny z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších forem oslovení zákazníka. Vhodné pro expozice, výstavy, show room, showroom, autosalony, workshopy, bankovní sektory, do bankovních sektorů, pojišťoven, úřadů, realitních kanceláří a jiných provozů,  kde je zapotřebí upoutat pozornost a nabídnout klientům širokou škálu prospektů.

 
 
Stojan na letáky a prospekty - TORRE Otočný stojan na letáky a prospekty - TRYS

Stojan na letáky a prospekty - ZIC ZAC

Torre je oblíbeným typem prospektového stojanu. Základna rozměru 350x350 mm a konstrukce stojanu Torre jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu v šedé barvě. Stojan je dodáván v provedení se 6 nebo 12 plastovými kapsami na letáky a prospekty ve formátu A4. Stojan je neotočný.
 

 

Vstup do e-shopu

Trojboký otočný stojan Trys vyniká čistotou rysů a elegancí. Dostupný je ve třech barevných provedeních - antracitová, metalická šedá a modrá - a je navržen tak, aby maximálně vyhovoval individuálním nárokům na rozmístění letáků. Stojan na prospekty je dodáván s plastovými kapsami na letáky v počtu od 15 do 21 A4. Všestrannost stojanu podtrhuje stabilní a snadno otočná základna o průměru 400 mm.
Stojan Trys je možné otáčet o 360 stupňů.

Vstup do e-shopu

Zajímavě řešený stojan se šesti vysoce kvalitními kovovými plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový eliptický rpofil základního sloupu stojanu vytváří ucelený atraktivní design.

Stojan ZIC - ZAC je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.

Vstup do e-shopu

 
Stojan na prospekty Design Brochure Rack BRT Nástěnný stojan na letáky Design Brochure Rack BRW

Stojan na letáky a prospekty Design Brochure Rack BRF

Elegantní oboustranný letákový stojan s dvoubarevnou hliníkovou konstrukcí v provedení stříbrná/černá nebo celostříbrná. Stojan je možné osadit až osmi plechovými kapsami formátu A4 (BRSx2) nebo průhlednými plastovými kapsami A4 (TPOCKETA4x2) - baleno po dvou.

 

Vstup do e-shopu

Elegantní jednostranný letákový stojan s dvoubarevnou hliníkovou konstrukcí v provedení stříbrná/černá nebo celostříbrná. Stojan je možné osadit až čtyřmi kapsami formátu A4 (BRSx2 - baleno po dvou).

Vstup do e-shopu

Jednostranný letákový stojan s dvoubarevnou hliníkovou konstrukcí v provedení stříbrná/černá nebo celostříbrná. Stojan je možné osadit kapsami pro deset, patnáct nebo dvacet prospektů formátu A4. Stojan je velmi stabilní, se čtyřmi uzamykatelnými kolečky. Stojan je možné osadit kapsami pro deset, patnáct nebo dvacet prospektů formátu A4.

Vstup do e-shopu

 
Stojan s kapsami na letáky v rámu Top Logo stojan na letáky Brochure Stands W230

Stojan multipocket se 4 kapsami na brožury

Hliníkový stojan s kapsami na letáky v rámu - RACK
Pojízdný hliníkový stojan s třemi polohovatelnými policemi o velikosti 3x DIN A4 pro umístění Vašich letáků či katalogů.
Police jsou polohovatelné a jejich výšku i náklon lze v rámci stojanu libovolně obměňovat. Police z matného akrylátu.

 

 Vstup do e-shopu

Top Logo stojan na letáky Brochure Stands W230 Skupina stojanů na letáky formátu A4 s 12 a 24 kapsami umístěnými na elipsovitém profilu a to celé na stabilní základně. K dispozici i s integrovaným panelem pro logo nebo topkartu.

Vstup do e-shopu

Stojan Multi Pocket, 1840 mm vysoký, se 4 kapsami na prospekty, či brožury (12 sad A4 prospektů formátu A4). Spojení lakovaných kovových kapes umístěných na stříbrném eloxovaném hliníkovém stojanu, vytváří ideální komplex pro vystavení letáků, brožur, ale i objemných katalogů. Na stojanu je navíc umístěn tzv. top, jenž slouží pro prezentaci společnosti, která své tištěné materiály nabízí.
K dispozici i oboustranná verze pro 24 sad brožur formátu A4.

Vstup do e-shopu

 
Stojan info pole s kapsami na prospekty 9x A4 Stojan info pole s kapsami na prospekty 24x A4

Stojan Multistand s 10 kapsami na letáky a brožury

Inovativní systém stojanu Info Pole se třemi kapsami, jehož základem je stříbrný profil o výšce cca 1850 mm osazený kapsami P3I na prospekty či katalogy v počtu 3 kapes tzn. až 9x A4 sad.
Díky flexibilní technologii zavěšení je možné kapsy jednoduše a bez speciálního nářadí posouvat výš či níž.

 Vstup do e-shopu

Inovativní systém stojanu Info Pole s osmi kapsami, jehož základem je stříbrný profil o výšce cca 1850 mm osazený kapsami P3I na prospekty či katalogy v počtu 8 kapes tzn. až 24x A4 sad.
Díky flexibilní technologii zavěšení je možné kapsy jednoduše a bez speciálního nářadí posouvat výš či níž.

 Vstup do e-shopu

Multistand sestava - 1x základna, 10x kapsa na brožury

Vstup do e-shopu

 
Stojan Multistand s 10 kapsami a rámy na letáky Stabilní mobilní krychlový stojan na katalogy

Stojan na letáky s uchycením Banneru

Multistand sestava - 1x základna, 3x klaprám A3, 1x kapsa na brožury

 Vstup do e-shopu

Mobilní oboustranný krychlový stojan na katalogy A4 CUBIC
Stabilní stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů.
Katalogový stojan je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy z obou stran. Kvalitní povrchová úprava z eloxovaného hliníku s možností umístění loga či informací z obou stran stojanu.

 Vstup do e-shopu

Kombinovaný stojan na letáky s kapsami 6xA4 a úchyty na banner - FLAGFLASH
Volně stojící hliníkový stojan s pěti šikmými kapsami z polykarbonátu o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů.
Spodní šestá kapsa je určena pro vložení jednoho prospektu A4 uchyceného pomocí poster clipu Flagflash navíc obsahuje hliníkové profily bannerblock 500 mm, díky kterým můžete na váš display upevnit potištěný banner.

Vstup do e-shopu

 

Skládací stojan na letáky Real Bianco 2x A4

Skládací stojan na letáky Real Bianco 3x A4

Skládací stojan na letáky Real Bianco 4x A4

Mobilní skládací stojan na letáky Real Bianco 2x A4
Stojan na letáky Real Bianco je elegantní stojan bílé barvy, skládá se ze 2 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. Ve spodní části může být umístěn zaklapávací rám Pixquick A4 nebo linfor A4. Stojan se snadno a rychle skládá.

 Vstup do e-shopu

Mobilní skládací stojan na letáky Real Bianco 3x A4
Stojan na letáky Real Bianco je elegantní stojan bílé barvy, skládá se ze 3 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. Ve spodní části může být umístěn zaklapávací rám Pixquick A4 nebo linfor A4. Stojan se snadno a rychle skládá.

 Vstup do e-shopu

Mobilní skládací stojan na letáky Real Bianco 4x A4
Stojan na letáky Real Bianco je elegantní stojan bílé barvy, skládá se ze 4 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. Ve spodní části může být umístěn zaklapávací rám Pixquick A4 nebo linfor A4. Stojan se snadno a rychle skládá.

Vstup do e-shopu

 

Skládací stojan na letáky Real Bianco 6x A4

Skládací stojan na letáky Light Zip 4x A4

Skládací stojan na letáky Smart Zip 4x A5

Mobilní skládací stojan na letáky Real Bianco 6x A4
Stojan na letáky Real Bianco je elegantní stojan bílé barvy, skládá se ze 6 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. Ve spodní části může být umístěn zaklapávací rám Pixquick A4 nebo linfor A4. Stojan se snadno a rychle skládá.

 Vstup do e-shopu

Mobilní skládací stojan na letáky Light Zip 4x A4
Elegantní stojan na letáky Lightzip se skládá ze 4 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. Ve spodní části je umístěn malý potisknutelný banner pro vaše logo (vyměnitelné). Stojan se snadno a rychle skládá.

 Vstup do e-shopu

Mobilní skládací stojan na letáky Smart Zip 4x A5
Stojan na letáky Smartzip se skládá ze 4 kapes velikosti A5 a do spodní části je možné umístit malý potištěný banner o tloušťce 0,2 až 0,7 mm. Díky své nízké váze a skladnosti se snadno přemísťuje a je tedy vhodný především pro vaši mobilní prezentaci. Kapsy z odolného akrylátu. Základna se stříbrným lakováním.

Vstup do e-shopu

 

Oboustranný stojan Dacapo iPoint s 10 kapsami A4

Otočný stojan Dacapo TurnPoint s 10 kapsami na A4

Otočný stojan Dacapo Twist s 9 kapsami na letáky A4

Volně stojící oboustranný stojan na prospekty Dacapo iPoint s 10 zásobníky na prospekty A4
Stojan na prospekty Dacapo ipoint má velice elegantní, moderní a přitom jednoduchý design. Dacapo ipoint má matný černý panel, je zasazen do hliníkového rámu. 
Stojan na prospekty Dacapo ipoint má robustní konstrukci, samotný stojan váží 15kg!

 Vstup do e-shopu

Volně stojící otočný stojan na prospekty Dacapo Turnpoint s 10 zásobníky na prospekty A4
Otočný prezentační stojan z řady Dacapo má velice elegantní, moderní a přitom jednoduchý design. Dacapo Twist má matný černě lakovaný kovový panel.

 Vstup do e-shopu

Volně stojící otočný stojan na prospekty Dacapo Twist s 9 zásobníky na prospekty A4
Otočný prezentační stojan z řady Dacapo má velice elegantní, moderní a přitom jednoduchý design. Otáčení v obou směrech. Dacapo Twist má matný černý panel.

Vstup do e-shopu

 

Kompletní set Tower Dacapo Magic 21x zásobník A4

Set Tower Dacapo Magic 12x Pixquick kapsa A4

Set Tower Dacapo Magic 6x pořadač na časopisy

Kompletní sestava multifunkčníh otočné věže Dacapo Magic se zásobníky na letáky
Prostorový stříbrný stojan na prospekty a police slouží pro upevnění variabilního příslušenství.

Set stojanu obsahuje:
Nosná otočná základna
28 ks Zásobníků na prospekty formátu A4 (lze přikoupit i rozdělovník z A4 na 2 kapsy 1/3A4)

 Vstup do e-shopu

Kompletní sestava multifunkčníh otočné věže Dacapo Magic s kapsami na prospekt
Prostorový stříbrný stojan na prospekty a police slouží pro upevnění variabilního příslušenství.

Set stojanu obsahuje:
Nosná otočná základna
16 ks Plexi kapes Pixquick na 1 prospekt A4

Vstup do e-shopu 

Kompletní sestava multifunkčníh otočné věže Dacapo Magic s pořadači na časopisy
Prostorový stříbrný stojan na prospekty a police slouží pro upevnění variabilního příslušenství.

Set stojanu obsahuje:
Nosná otočná základna
8 ks Drátěných pořadačů na časopisy (celkem 8x 5 kapes)

Vstup do e-shopu

 
Set věže Magic Tower 4 face s 28 kapsami na brožury A4 Hliníkový stojan s kapsami na letáky - PALO

Vybrané sestavy multifunkčních stojanů řady Magic

Kompletní sestava multifunkční otočné věže Magic Tower 4 face
Prostorový stříbrný stojan na prospekty a police slouží pro upevnění variabilního příslušenství.

Set stojanu obsahuje:
Nosná otočná základna v topu se 4 kapsami na 1 prospekt
28 ks Zásobníků na prospekty formátu A4 (lze přikoupit i rozdělovník z A4 na 2 kapsy 1/3A4)

 Vstup do e-shopu

Hliníkový stojan s kapsami na letáky - PALO
Volně stojící hliníkový stojan s osmi šikmými, polohovatelnými kapsami o velikosti DIN A4 pro umístění Vašich letáků či katalogů.
Police jsou polohovatelné a jejich výšku i náklon lze v rámci stojanu libovolně obměňovat. Police z matného akrylátu.

 Vstup do e-shopu

Předpřipravené sestavy multifunkčních stojanů řady Magic
Kombinovatelná řada těchto stojanů je uzpůsobena, díky široké škále příslušenství, tak aby naplňovala velké množství variací. V této sekci naleznete již připravené kompletní sety.
Pokud nenaleznete stojan, který užijete, sestavte si vlastní stojan v sekci příslušenství.

Vstup do e-shopu

 

Skládací stojan na letáky Real Zip 4x A4

Skládací stojan na letáky Real Big 8x A4

Skládací stojan na letáky Real Steel 4x A4

Mobilní skládací stojan na letáky Real Zip 4x A4
Stojan na letáky Real zip se skládá ze 4 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. Ve spodní části je umístěn zaklapávací rám pixquick A4. Stojan se snadno a rychle skládá.

 Vstup do e-shopu

Mobilní skládací stojan na letáky Real Big 8x A4
Stojan na letáky Real zip se skládá z 8 kapes A4 z odolného polykarbonátu, jejichž vylepšený design zabraňuje vypadávání a ohýbaní informačních materiálů, které jsou v nich uloženy. 
Na spodní část je možné umístit zaklapávací rám pixquick. Stojan se snadno a rychle skládá.

 Vstup do e-shopu

Mobilní skládací stojan na letáky Real Steel 4x A4
Robustní a zároveň elegantní kovový stojan na prospekty se 4 kapsami na prospekty formátu a spodní kapsou na logo. Stojan je robusní a zároveň elegantní díky kombinaci ocelových kapes a černé konstrukce. Ve spodní části je umístěn zaklapávací rám pixquick A4, do něhož lze umístit například logo. Kapsy jsou vyrobeny z broušené nerezové oceli se speciálním povrchem, který nezanechává otisky prstů. 

Vstup do e-shopu

 

Stojan na letáky s plastovými kapsami - BIGFLASH

Stojan na letáky s plastovými kapsami - FLASHZIP

Stojan na letáky s plastovými kapsami - ZIPZAC

Stojan na letáky a prospekty s plastovými kapsami 12xA4 - BIGFLASH
Volně stojící hliníkový stojan se 10 šikmými kapsami z polykarbonátu o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. 
Spodní 2 kapsy jsou určeny pro vložení jednoho prospektu A4 uchyceného pomocí poster clipu
Na kapsy se pokládají vaše reklamní prospekty. Samotné kapsy lze podložit vloženým prospektam A4 a upevnit pomocí plastového poster clipu

 Vstup do e-shopu

tojan na letáky a prospekty s plastovými kapsami 6xA4 - FLASHZIP
Volně stojící hliníkový stojan s pěti šikmými kapsami z polykarbonátu o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů.
Spodní šestá kapsa je určena pro vložení jednoho prospektu A4 uchyceného pomocí poster clipu
Na kapsy se pokládají vaše reklamní prospekty. 

 Vstup do e-shopu

Stojan na letáky a prospekty s plastovými kapsami 6xA4 - ZIPZAC
Volně stojící hliníkový stojan se šesti šikmými kapsami z polykarbonátu o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. 
Na kapsy se pokládají vaše reklamní prospekty. 

Vstup do e-shopu

 

Info stojan Velo s úchyty na prospekty 2x A4

Vícestranné stojany s akrylovými kapsami

Variabilní stojan na prospekty VELO MAGIC

Součástí stojanu jsou 2 elegantní silikonové úchyty na prospekty formátu A4
Stříbřitě lakovaný MDF podstavec a výstavní hliníkový zahnutý plech. Pevné vypnutí zabezpečuje nerezové ocelové lanko.
Stojan Velo může sloužit jako stojan na letáky nebo informační panel. Za pomocí hliníkových profilů bannerblock navíc můžete využít obě jeho strany a na zadní část zavěsit potištěný banner.

 Vstup do e-shopu

Vícestranné stojany Vícestranné stojany na prospekty jsou vyvinuty tak aby poskytovaly prostor pro umístění více variant prospektů na jednom místě.
Robustní základna s možností vlastního počtu a formátu kapes podle aktuální potřeby. Varianty s kapacitou až 20x A4.

 Vstup do e-shopu

Variabilní stojan na prospekty VELO MAGIC
Stojan na prospekty Velo Magic je skvělým řešením na výstavy, do obchodních center, autosalonů, pro prezentace, do kongresových sálů, na předváděcí akce a výstavy.
Stojan je vyroben z dibondu. Podstava je stříbřitě lakovaná MDF.

Vstup do e-shopu

 

Mobilní Oboustranný stojan na letáky ZED UP A5

Mobilní Oboustranný stojan na letáky ZED UP A4

Mobilní Oboustranný stojan na letáky ZED UP A3

Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP A5
Stojan s plochami o velikosti DIN A5 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.

 Vstup do e-shopu

Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP A4
Stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.

 Vstup do e-shopu

Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP A3
Stojan s plochami o velikosti DIN A3 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.

Vstup do e-shopu

 

Otočné stojany se zásobníky na prospekty

Kovové perforované stojany se zásobníky na prospekty

Dřevěné Regály a skříně pro ukládání katalogů a letáků

Otočné stojany

Volně stojící vícestranné stojany opatřeny zásobníky na Vaše reklamní prospekty a katalogy. Varianty s Akrylovými, nebo drátěnými zásobníky s kapacitou až 40 kapes DIN A4.

 Vstup do e-shopu

Kovové stojany 

Kovové stojany řady Tower Stand jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich produktů. Dodáváno v šedém a černém provedení.

Spodní část stojanu vhodná pro umístění loga. Úchyty na prospekty a produkty nejsou součástí stojanu a je nutné toto objednat zvlášť.

 Vstup do e-shopu

Dřevěné Regály

Skříně na prospektový materiál jsou konstruovány pro snadné doplňování z uložených zásob v příslušných přihrádkách. Variace s policemi, nebo na kolečkách. Rozměry přihrádek odpovídají formátu A4.

Vstup do e-shopu

 

Skládací Textilní síťované stojany na prospekty

Variabilní systém stojanu na letáky Cocktail Brochure

Kombinované stojany na letáky a reklamní poutače

Skládací Textilní stojany

Textilní síťované stojany na letáky jsou výborným společníkem na prezentace a veletrhy. Skládací stojany obsahují 4 nebo 8 kapes na propagační materiály formátu A4. Stojan na letáky je vyroben z eloxovaného hliníku, část stojanu je z textilu. Překvapí svoji lehkostí a skladností. Dodáváno včetně transportní tašky.

Rolovací síťka upevněná do přenosného stojanu Vypnutí zajišťuje teleskopická tyčka.

 Vstup do e-shopu

Cocktail Brochure 

Podlahový i nástěnný systém s posazenými akrylovými zásobníky na prospekty. Varianty stojacích oboustranných i jednostranných doplněny verzí s uchycením na stěnu s formáty kapes pro DL, A5 a A4.

 Vstup do e-shopu

Kombinované stojany na letáky 

Stojany s reklamním poutačem kombinují stojan na prospekty doplněný o potisknutelnou plochu, či připnutý rám pro vložení tištěného prospektu. Touto variací stojanu na letáky lze ještě více upoutat pozornost Vašich zákazníků.

Vstup do e-shopu

 

Stojan na podlahu se zásobníkem na letáky 3xA5

Stojan na podlahu se zásobníkem na letáky 3xA4

Stojan s variabilním zásobníkem na 4xA3, 8xA5, 12xDL

Stojan na podlahu se zásobníkem na letáky 3xA5 nad sebou - až 750 prospektů
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.

 Vstup do e-shopu

Stojan na podlahu se zásobníkem na letáky 3xA4 nad sebou - až 750 prospektů
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.

 Vstup do e-shopu

Stojan na podlahu s variabilním zásobníkem na letáky 4xA3, 8xA5, nebo 12xDL 
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.

Vstup do e-shopu

         

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved