REKLAMNÍ STOJANY - INFO BOARD SYSTÉM

 

 

Informační a reklamní stojany, různých velikostí a tvarů. Vhodné například do bankovních sektorů, pojišťoven, úřadů, realitních kanceláří a jiných provozů, kde je zapotřebí upoutat pozornost a nabídnout klientům širokou škálu prospektů. Precizně provedené stojany z kvalitního hliníku, které dokážou bezezbytku splnit požadavky kladené na prezentační a informační prostředky. Jsou vhodné především pro prezentaci formou upoutávky v zaklapávacím rámu opatřeném kapsami na různorodé prospekty, či produkty.

 
     
Reklamní stojan Info Board

Prémiový stojan Info Pole, s klaprámem

Reklamní stojan Info Pole

Reklamní stojan Info Board

Precizně provedený stojan z kvalitního hliníku, který dokáže bezezbytku splnit požadavky kladené na prezentační a informační prostředky.
Zaklapávací rám na prezentační plakát je možné nainstalovat z obou stran stojanu. Konstrukce stojanu je vytvořena tak, že dle přání zákazníka je na ni možné umístit kovové kapsy na letáky, brožury, či celé katalogy. Výška profilu je cca 1850 mm a je možné ho na přání dodat i v oboustranné verzi.
Díky flexibilní technologii zavěšení je možné navíc celý rám jednoduše a bez speciálního nářadí posouvat výš či níž.

Vstup do e-shopu

Systém na prezentaci plakátů, letáků, brožur a katalogů Design Info Pole. Nový design volně stojícího oboustranného plakátového stojanu s klasickým vzhledem. Laserem řezaná ocelová základna lakovaná práškovou barvou s novým čtvercovým stříbrně eloxovaným profilem nohy.

Vstup do e-shopu

Reklamní stojan Info Pole

Inovativní systém, jehož základem je stříbrný profil, který nabízí využití nejrůznější řešení prezentací. Další možností je umístění tří kapes na A4 letáky. Výška profilu je cca 1850 mm a je možné ho na přání dodat i v oboustranné verzi.
- Zaklapávací rámy lze dodat jak s ostrými rohy, tak se zaoblenými rohy.

Vstup do e-shopu

 
Reklamní stojan Multi Pocket Reklamní stojan Tri Board

Kombinované informační volně stojící stojany

Reklamní stojan Multi Pocket

Spojení lakovaných kovových kapes umístěných na stříbrném eloxovaném hliníkovém stojanu, vytváří ideální komplex pro vystavení letáků, brožur, ale i objemných katalogů. k dispozici jsou dvě varianty – jednostranná a oboustranná. Na stojanu je navíc umístěn tzv. top, jenž slouží pro prezentaci společnosti, která své tištěné materiály nabízí. Multipocket, 1850 mm vysoký, poskytuje místo pro 12 sad letáků, či brožur velikosti A4 (při oboustranné verzi je to 24 sad).

Vstup do e-shopu

Reklamní stojan Tri Board

Třístranný stojan, na němž jsou umístěny klaprámy velikosti A1. Je velmi stabilní, má eloxované hliníkové nohy. Zadní strana rámů je vyrobena z nerezového kovu a je chráněna pro nárazům. Antireflexní folie s UV filtrem chrání plakát proti vyblednutí.

Stojan TRI - BOARD je možno kromě standardního stříbrného provedení dodat na Vaše přání i v barevné úpravě dle stupnice RAL.

Vstup do e-shopu


 

Variabilní kombinované informační stojany s reklamním poutačem
Stojany kombinují stojan na prospekty doplněný o potisknutelnou plochu, či připnutý rám pro vložení tištěného prospektu. Touto variací stojanu na letáky lze ještě více upoutat pozornost Vašich zákazníků.

Vstup do e-shopu

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Reklamní textil  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved