REKLAMNÍ HLINÍKOVÉ CLIP RÁMY EXCLUSIVE

 

Hliníkové clip rámy určené k prezentaci plakátů v rozměrech pro standardní formáty posterů s inovovaným designem. Zaujmou především precizním architektonickým zpracováním, což ještě posiluje jeho schopnost co nejlépe upoutat pozornost na nesený motiv. Informační a reklamní clip rámy, různých velikostí a tvarů. Plakáty chrání proti povětrnostním vlivům a vyblednutí antireflexní krycí fólie stabilizovaná proti UV záření. Pro venkovní i interiérové použití. Na přání je možné dodat rám v barevné úpravě ve stupnici Rall.

 
Hliníkový Clip rám Compasso - Ostrý roh Hliníkový Clip rám Compasso - Ostrý roh - voděodolný

Oboustranný hliníkový rám do prostoru - Slide in Frame

profil 37
 
Exclusivní Clip rám se vyznačuje hladkým designem s přiznaným spodním nosným profilem. Možno barvit každý profil samostatně pro vytvoření dvoubarevného efektu.

Vstup do e-shopu

profil 37
 
Exclusivní Clip rám se vyznačuje hladkým designem s přiznaným spodním nosným profilem. Možno barvit každý profil samostatně pro vytvoření dvoubarevného efektu.Ve verzi WR zvýšené ochrany proti povětrnostním vlivům.

Vstup do e-shopu

profil 20

Praktická a levná alternativa k oboustranné plakátové prezentaci ve výkladě či interiéru. Rám s hliníkovým 20mm profilem je ideální k zavěšení na lanka. Vertikální vkládání reklamního materiálu.

 

Vstup do e-shopu

 
Hliníkový rám na prosklené výlohy - profil 25mm Hliníkový rám na prosklené výlohy - profil 32mm

Vypínací rám na plakáty PosterStretch

profil 25
 
Rám s p rofilem 25mm. Perfektní pro váš výklad, plakáty viditelné z obou stran, jednoduchá instalace pomocí samolepících pásků. S ozdobným krycím rámem také z vnější strany.

 

Vstup do e-shopu

profil 32

Rám s p rofilem 32mm. Perfektní pro váš výklad, plakáty viditelné z obou stran, jednoduchá instalace pomocí samolepících pásků. S ozdobným krycím rámem také z vnější strany.

 

Vstup do e-shopu

 

Tradiční plakátový rám využívající nový oválný profil, konstrukci rohů a nové uchycení plakátu na krokodýlky vypnuté pružinami. Ideální pro použití v interiérech a výlohách pro elegantní prezentaci plakátů.

Vstup do e-shopu

 
Závěsné Plakátové lišty PosterSnapper Závěsné Bannerové lišty Banner Profil

Závěsné Bannerové lišty Banner Profie XXL

profil 25

Set dvou zaklapávacích plakátových lišt vyrobených z 25mm profilu, stříbrný elox, podlepený speciální protiskluzovou gumou. Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení plakátů. Dodáváme včetně bočních záslepek a háčků.

 

Vstup do e-shopu

profil 25

Speciálně vytvořené pro velké a těžké bannery. Zaklapávací profil zabezpečuje stabilitu udržení. Set sestává z dvou hliníkových profilů, čtyř plastových záslepek a dvou závěsných oček s nosností každého do 7 kg.

 

Vstup do e-shopu

profil 25

Hliníkové profily, stříbrný elox, připravené pro velkoformátové aplikace. Ideální na doplnění výstavních panelů, expozice a digitálně tištěných stěn. Aplikace banneru je prostřednictvím tunýlku vytvořeným na koncích banneru.

 

Vstup do e-shopu

         

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved