REKLAMNÍ HLINÍKOVÉ SVĚTELNÉ CLIP RÁMY

 

 

Vysoce kvalitní prosvětlené Informační a reklamní panely a totemy různých velikostí a tvarů.  Světelné rámy s technikou clip rámečku pro snadnou výměnu motivu. Prosvětlení plakátu je zajištěno ze zadní strany běžně dodávanými zářivkami. V nabídce je standardně jednostranné, nebo oboustranné provedení. Na přání je možné dodat tyto světelné rámy v barevné úpravě ve stupnici Rall. V nabídce naleznete i oboustranný a zajímavě klenutý světelný totem.

 
 
Světelný Clip rám na plakáty - Classic Světelný Clip rám na plakáty - Classic oboustranný

LED Světelný panel na plakáty - uzamykatelný - LED

Nejpoužívanější certifikovaný tenký světelný panel osvětlený zezadu standardními komerčními zářivkami. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr.

Vstup do e-shopu

Nejpoužívanější certifikovaný tenký světelný panel osvětlený zezadu standardními komerčními zářivkami. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr.

Vstup do e-shopu

Plakátová skříň s osvětlením pro použití v interiéru. Ideální pro použití u reklamních aplikací, kde je třeba zabezpečit plakáty proti manipulaci. Nová technologie DSE světelného panelu nabízí až 70% úsporu energie.

Vstup do e-shopu

 
Světelný Clip rám na plakáty - Design Arcuato LED Světelný panel na plakáty - Posterlight

LED Světelný panel - Posterlight oboustranný

Vysoká kvalita zaobleného světelného panelu se zaklapávacím systémem pro zjednodušení výměny plakátů. Osvětlení zezadu pomocí standardních zářivek. Panel umožňuje skládání nekonečného světelného pásu.

Vstup do e-shopu

Ultratenký design LED boxu se zaklapávacím systémem pro snadnou výměnu plakátů. Díky LED diodám v hraně rámu a unikátní technologii DSE šetří až 70% energie oproti standardním rámům. Dlouhá životnost světelného zdroje.

Vstup do e-shopu

Plakátový rám prosvětlený LED diodami prostřednictvím nejnovější DSE technologie. Je určen pro oboustrannou prezentaci plakátů a zaručující vzájemnou neprůsvitnost plakátů mechanickým oddělením. Úspora až 70% energie.

Vstup do e-shopu

 

Prezentační LED světelné sloupy LUMOS

Reklamní světelný Totem - design Arcuato

Reklamní světelný Totem - design Arcuato - LED

Výstavní Světelné sloupy LUMOS jsou vybaveny elegantní matnou základnou, která zajistí naprostou stabilitu. Zevnitř je věž nasvícena alternativně bílým LED páskem nebo jako variantu lze objednat ve variantě RGB (na výběr široká škála barev svícení), která je v plnobarevném světelném provedení a můžete si zvolit až z 18 různých programů na prolínání barev, či blikání.

LUMOS je dodáván s transformátorem do sítě, nebo pro větší flexibilitu s dobíjecí baterií, v této variantě může být LUMOS bez připojení v provozu 10 až 14 hodin.

Vstup do e-shopu

Oboustranný volně stojící světelný totem se zaklapávacími rámy pro plakáty umožňující snadnou výměnu. Osvětlení je možné objednat se standardními zářivkami T8

 

Vstup do e-shopu

Oboustranný volně stojící světelný totem se zaklapávacími rámy pro plakáty umožňující snadnou výměnu. Osvětlení je možné objednat s LED trubicemi.

Vstup do e-shopu

         

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved