REKLAMNÍ PLASTOVÉ MINCOVNÍKY

 

 

V kategorii Plastové mincovníky je zahrnuto 12 produktů. Variace standardní, dvoudílné mincovníky uzpůsobené pro vložení letáku, či vlastních produktů. Některé variace mincovníku lze uzpůsobit na míru Vaší firmy a to možností kombinace vlastních barevných provedení plastové základny mincovníku. Mincovníky jsou vyrobeny technologií vstřikováním do formy a to z velmi kvalitního akrylu zaručujícího dlouhou životnost. Tyto mincovníky zajistí prezentaci Vaší firmy či Vašich výrobků přímo v místě prodeje.

 
 
Dvojdílný reklamní plastový mincovník OPTIMA Dvojdílný reklamní plastový mincovník LAGUNA

Dvojdílný reklamní plastový mincovník RONDO

plastový mincovník OPTIMA
M 0432
 
Plastový mincovník OPTIMA - Dvojdílný mincovník z vysoce tvrdého akrylu, po stranách zvýšený aby mince nesklouzávali z mincovníku. 4 protiskluzové pryže. Etiketa se vkládá mezi díly, kde je hermeticky uzavřená.

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník LAGUNA
M 0410
 
Mincovník LAGUNA se skládá ze základny, která může být vyhotovena v různých barevných kombinacích a profilové, (vyjímací) horní desky, která překrývá papírovou etiketu umístěnou uvnitř mincovníku.

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník RONDO
M 0440
 
Dvojdílný mincovník RONDO se skládá s horního zformovaného dílu s 12mm hlubokých zakřivených ploch proti vypadávání mincí a dolní základnou s protiskluzovými pryžemi. RONDO je vyrobený z vysoce transparentního akrylu.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Reklamní plastový mincovník SIGNATURE Dvojdílný reklamní plastový mincovník KONTAKT INFO

Dvojdílný reklamní plastový mincovník OPTIMA EXPO

plastový mincovník SIGNATURE
M 0700
 
Mincovník SIGNATURE s variantou pro umístění dvou etiket vhodných jak pro logo firmy, tak i pro zobrazení nabízených produktů, kde lze vyměňovat pouze nové produkty a etiketu s logem zachovat. Vyroben z vysoce transparentního akrylu.

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník KONTAKT INFO
M 0550
 
KONTAKT INFO slouží nejen na mince, ale i jako informační a inzerující stojánek. Skládá se ze tří částí. Kapsa pro vložení prospektů, základny s protiskluzovými pryžemi, a vrchního (odnímatelného) dílu, pod nějž se vloží papírová etiketa. Mincovník je vyroben z vysoce transparentního akrylu.

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník OPTIMA EXPO
M 0560
 
OPTIMA EXPO se skládá z odnímatelného topu se zvýšenými okraji proti vypadávání mincí a spodního dílu pro umístění 3D reklamy, či vlastních prezentačních produktů. Na dno lze vložit etiketu a do prostoru výrobky. Pro příklad cigarety, alkohol, cukroví, káva, léky atd.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní plastový mincovník RONDO EXPO Dvojdílný reklamní plastový mincovník ELEGANCE

Dvojdílný reklamní plastový mincovník PERFECT

plastový mincovník RONDO EXPO
M 0570
 
RONDO EXPO display se skládá ze spodní části určené pro vystavení produktů. Produkty jsou umístěny v transparentním tvarovaném držáku, který chrání proti jeho posuvu. Mincovník je vyroben z vysoce transparentního, tvrdého akrylu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi.

 

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník ELEGANCE
M 0420
 
Dvojdílný mincovník ELEGANCE se skládá z vrchní části (PET fólie 0,5 mm) překrývající vloženou papírovou etiketu a spodní základny vyrobené z vysoce transparentního akrylu, opatřené protiskluzovými pryžemi. Mincovník má zvýšené okraje proti vypadávání mincí.

 

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník PERFECT
M 0160
 
Mincovník PERFECT je vyroben ze dvou elementů: Základna a vrchní díl. Obě části jsou vyrobené z vysoce transparentního akrylu. Mezi těmito části je umístěna tištěná papírová etiketa. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Zakřivení mincovníku umožňuje snadné sejmutí mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní plastový mincovník MINI MAX Jednodílný reklamní plastový mincovník MONEY

Dvojdílný reklamní mincovník EXCLUSIVE EXPO PS

plastový mincovník MINI MAX
M 0120
 
Moderní design je charakteristický pro mincovník MINI MAX, který je vyrobený z vysoce transparentního akrylu. Sestává se ze dvou částí s možností vložit papírovou etiketu. Základna je opatřena protiskluzo-vými pryžemi. Jednoduchá stavba a nízká váha napomáhají k jeho nízké ceně.

Více informací Vstup do e-shopu

plastový mincovník MONEY
M 0260
 
Jednodílný mincovník MONEY je zhotovený z vysoce transparentního akrylu, má 4 protiskluzové pryže a zvýšené okraje proti vypadávání mincí. Jako reklamní nosič se používá etiketa tištěná na samolepící fólii z lepící strany a je nalepena ze spodu mincovníku.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník EXCLUSIVE EXPO PS
M 0650
 
Mincovník EXCLUSIVE EXPO PS display se skládá e tří částí z tvrdého akrylu. Vrchní top, základny a oddělení pro produkty. Produkty jsou uloženy ve vyseknutém kartonu zabraňujícím posuvu. Zakřivená vrchní plocha zabraňuje vypadávání mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

       

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved