MINCOVNÍKY KOMBINACE PLAST / SKLO

 

 

V této podkategorii naleznete mincovníky kombinované plastovou základnou a krytem z tvrzeného skla uzpůsobeném proti oděru, jenž slouží pro pokládání mincí. Široká nabídka této kategorie čítá 15 variací produktů. Některé variace mincovníku lze uzpůsobit na míru Vaší firmy a to možností kombinace vlastních barevných provedení plastové základny mincovníku. Mincovníky jsou vyrobeny technologií vstřikováním do formy a to z velmi kvalitního akrylu zaručujícího dlouhou životnost.

 
 
Dvojdílný reklamní mincovník SURFER 1 Dvojdílný reklamní mincovník SURFER 2

Dvojdílný reklamní mincovník SURFER 3

mincovník SURFER 1
M 0510
 
Mincovník SURFER 1 se sestává ze základní části vyrobené z akrylu a zakřivené vrchní části ze skla. Tištěná etiketa je umístěna mezi těmito dvěmi částmi. Barvu základní části lze libovolně vybrat. Mincovník má 4 protiskluzové pryže. Zaoblený design vrchního dílu dovoluje snadný sběr mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník SURFER 2
M 0370
 
Mincovník SURFER 2 má základnu vyrobenou z vysoce transparentního akrylu. Zaoblená vrchní část je vyrobena ze skla. Mezi tyto dvě části je vložena tištěná etiketa. Barvu základny lze vybrat libovolně. Vzhledem k použití skleněného dílu je tento mincovník odolný vůči poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník SURFER 3
M 0490
 
Mincovník SURFER 3 se skládá ze základní části vyrobené z vysoce transparentního akrylu opatřené protiskluzovými pryžemi vrchní zakřivenou skleněnou deskou. Mezi tyto dvě části je vložena tištěná etiketa. Barvu základny lze na přání změnit dle zadaných parametrů.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní mincovník FOCUS 1 Dvojdílný reklamní mincovník FOCUS 2

Trojdílný reklamní mincovník RONDO FLAUT

mincovník FOCUS 1
M 0580
 
FOCUS 1 vychází tvarově z kulaté základny vyrobené z vysoce kvalitního akrylu a čtvercového vrchního dílu ze skla. Etiketa je vložena mezi těmito částmi. Okraje mincovníku dovolují snadným způsobem sejmutí mincí. Díky použití skleněného topu je zvýšena odolnost proti poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník FOCUS 2
M 0600
 
Mincovník FOCUS 2 se sestává ze čtvercové základny vyrobené z vysoce transparentního akrylu a opatřené protiskluzovými pryžemi. A skleněného vrchního dílu odolného proti poškrábání. Tištěná etiketa je vložena mezi těmito díly. Profil skla umožňuje snadné sejmutí mincí z povrchu.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník RONDO FLAUT
M 0590
 
Trojdílný mincovník RONDO-FLAUT se skládá ze základny opatřené protiskluzovou pryží, středního dílu, který může být v libovolném barevném provedení, nebo čiré, a skleněného vrchního dílu. speciální tvar dovoluje snadný sběr mincí. Skleněný top je odolný vůči poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní mincovník EXCLUSIVE EXPO GLASS Dvojdílný reklamní mincovník EXCLUSIVE EXPO PS

Dvojdílný reklamní mincovník SQUARE BASE

mincovník EXCLUSIVE EXPO GLASS
M 0640
 
Mincovník EXCLUSIVE EXPO GLASS display se skládá z vrchní skleněné desky, základny a oddělení pro produkty. Produkty jsou uloženy ve vyseknutém kartonu zabraňujícím posuvu. Zakřivená vrchní plocha zabraňuje vypadávání mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník EXCLUSIVE EXPO PS
M 0650
 
Mincovník EXCLUSIVE EXPO PS display se skládá e tří částí z tvrdého akrylu. Vrchní top, základny a oddělení pro produkty. Produkty jsou uloženy ve vyseknutém kartonu zabraňujícím posuvu. Zakřivená vrchní plocha zabraňuje vypadávání mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník SQUARE BASE
M 0810
 
Dvojdílný mincovník SQUARE BASE se sestává z vysoce transparentního akrylu a vrchní skleněné desky pod kterou je umístěna tištěná etiketa. Speciální otvor v základně pod skleněnou deskou umožňuje snadnou výměnu etikety. Zvednuté postranní okraje zabraňují vypadnutí mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní mincovník SQUARE LUX Dvojdílný reklamní mincovník BOX EXPO DE LUX

Kombinovaný reklamní mincovník TWIN EXPO DE LUX

mincovník SQUARE LUX
M 0820
 
Mincovník SQUARE LUX se sestává z vysoce transparentního akrylu a vrchní skleněné desky pod kterou je umístěna tištěná etiketa. Zvednuté postranní okraje zabraňují vypadnutí mincí. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Skleněná deska je vysoce odolná proti poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník BOX EXPO DE LUX
M 1950
 
Elegantní mincovník BOX EXPO DE LUX se skládá z vrchního dílu z 2mm skla a základnou vyrobenou z vysoce pevného akrylu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Skleněná deska je vysoce odolná proti poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník TWIN EXPO DE LUX
M 1680
 
Kombinovaný mincovník STAR LUX se sestává z vysoce transparentního akrylu a vrchní skleněné desky pod kterou je umístěna samolepící etiketa stejně jako vespod v prostoru pro vaše prezentované produkty.

Více informací Vstup do e-shopu

Dvojdílný reklamní mincovník RING BASE Dvojdílný reklamní mincovník RING LUX

 

mincovník RING BASE
M 0910
 
Mincovník RING BASE se skládá z vrchního dílu ze skla a základnou vyrobenou z vysoce transparentního akrylu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Skleněná deska je vysoce odolná proti poškrábání. Vyzdvihnuté okraje mincovníku zabraňují vypadnutí mincí.

Více informací Vstup do e-shopu

mincovník RING LUX
M 0920
 
Mincovník RING LUX se sestává z vysoce transparentní akrylové základny, která lze barevně uzpůsobit a vrchní skleněné desky. Útlé linky z plastu dávají mincovníku exkluzivní pohled. Mincovník je opatřen protiskluzovými pryžemi. Skleněná deska je vysoce odolná proti poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

   

 

   

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved