REKLAMNÍ MINCOVNÍKY SKLENĚNÉ

 

 

V podkategorii skleněné mincovníky naleznete 9 produktů. Variace dvoudílných mincovníků s protiskluzovou podložkou uzpůsobených pro vložení letáku, či vlastních produktů. Některé variace lze variabilně obměnit jiným tvarem vrchním skleněným krytem. Vysoká životnost těchto skleněných mincovníků zaručuje dlouholetou propagaci Vaší firmy či Vašich výrobků přímo v místě prodeje.

 
 
Dvojdílný reklamní skleněný mincovník COUNTER 1 Dvojdílný reklamní skleněný mincovník COUNTER 2

Dvojdílný reklamní skleněný mincovník WAWE

skleněný mincovník COUNTER 1
M 0171
 
Dvojdílný mincovník COUNTER 1 je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 18 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.

Více informací Vstup do e-shopu

skleněný mincovník COUNTER 2
M 0172
 
Dvojdílný mincovník COUNTER 2 je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 18 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.

Více informací Vstup do e-shopu

skleněný mincovník WAWE
M 0173
 
Dvojdílný mincovník WAWE je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 18 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní skleněný mincovník TOP GLASS 1 Dvojdílný reklamní skleněný mincovník TOP GLASS 2

Dvojdílný reklamní skleněný mincovník TOP GLASS 3

skleněný mincovník TOP GLASS 1
M 0860
 
Dvojdílný mincovník TOP GLASS 1 je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 8 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.

Více informací Vstup do e-shopu

skleněný mincovník TOP GLASS 2
M 0870
 
Mincovník TOP GLASS 2 je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 8 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu a zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník položí a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.

Více informací Vstup do e-shopu

skleněný mincovník TOP GLASS 3
M 0880
 
Mincovník čtvercového formátu TOP GLASS 3 je zhotovený z litého skla. Spodní část je z pařeného polyetylenu a zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník položí a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru. Skleněná plocha je vysoce odolná proti poškrábání.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Dvojdílný reklamní skleněný mincovník CLIF Dvojdílný reklamní skleněný mincovník DIAMOND 1

Dvojdílný reklamní skleněný mincovník DIAMOND 2

skleněný mincovník CLIF
M 0174
 
Dvojdílný mincovník CLIF je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 18 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.

Více informací Vstup do e-shopu

skleněný mincovník DIAMOND 1
M 0280
 
Dvojdílný Mincovník DIAMOND 1 je vyroben z 6 mm silného, zakřiveného skla. Etiketa je tištěna na samolepící fólii nalepenou zespodu skleněné desky. Skleněná deska s etiketou stojí na čtyřech protiskluzových plastových nožičkách. Vysoká odolnost proti poškrábání a těžké sklo dodává mincovníku exkluzivní pocit.

Více informací Vstup do e-shopu

skleněný mincovník DIAMOND 2
M 0300
 
Dvojdílný Mincovník DIAMOND 2 je vyroben z 6 mm silného, zakřiveného skla. Etiketa je tištěna na samolepící fólii nalepenou zespodu skleněné desky. Skleněná deska s etiketou stojí na čtyřech protiskluzových plastových nožičkách. Vysoká odolnost proti poškrábání a těžké sklo dodává mincovníku exkluzivní pocit.

Více informací Vstup do e-shopu

       

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved