REKLAMNÍ PODLAHOVÝ A PULTOVÝ SYSTÉM

 

Reklamní poutače / Reklamní stojany / Podlahový a pultový systém

<<< předchozí

 

Podlahové a pultové výměnné plakátové systémy umožňují doplnit reklamní řešení v instore komunikaci a zvýšit prodej v místě prodeje, kdy je možné komunikovat vaše reklamní sdělení přímo na platebním pultu na podlhu obchodu. Velmi odolný proti opotřebení a samovolnému pohybu. Opakovaně výměnný plakátový motiv pro reklamy. Snadná výměna plakátu pouze v několika sekundách uložením plakátu pod oděruodolnou krycí folii na protiskluzové základně, nejedná se o samolepící folie. Certifikát NFSI a ADA.

 

 

Podlahový výměnný reklamní systém

  FloorWindo® aneb podlahová reklama s vyměnitelným systémem pro vložení plakátu.
Není nutné lepit! protiskluzová podložka a účinný povrch vzdorující oděru s protiskluzovou fólií. Display je 4,5mm široký a tak nepřekáží v pohybu procházejících nakupujících.
FloorWindo® je vhodný do prodejen, ne chodby prodejních sítí a podobně. Plakát s reklamou jednoduše za okamžik vyměníte.
Po odstranění není nutné seškrabávat a čistit lepidlo.

Formáty pro reklamu:
4xA4, A1 a A0

Vstup do e-shopu

florwindo  

 

Pultový výměnný reklamní systém

  DeskWindo® je ultratenký display určený především na prodejní pulty. Protiskluzová kapsa s vyměnitelným systémem pro vložení reklamního sdělení, akční nabídky, či ceníku a dalších informací.
Výměnu vizuálu zvládnete jednoduše během pár vteřin.

Žádné lepení na podložku!

Formáty pro reklamu:
A4 a A3

Vstup do e-shopu

deskwindo  
 
 

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Reklamní textil  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved