REKLAMNÍ POUTAČE - LANKOVÝ SYSTÉM

 

Lankový systém v rámu

LANKOVÝ SYSTÉM V PŘENOSNÉM RÁMU

Lankový systém ELYPSE je výjimečně zdařilou kombinací síly, praktičnosti a estetického cítění, která poskytuje řešení prezentací, které dlouho postrádali zákazníci reprezentačních prodejen, banky, stavebních společností, hotely, rekreačních center, muzea, divadla, koncertních hal, vládních budov atd. ELYPSE se stává z originálního nosného profilovaného rámu ze slitiny hliníku, na němž jsou vertikálně uchycena ocelová lanka. Tato lehká konstrukce je pak základem pro vybavení systému rozmanitým příslušenstvím ze skla, dřeva, plexi a dalších atraktivních materiálů. Standardně nabízíme přes 600 variant.

Nejprodávanější produkty

Lankové systémy v přenosném rámu

Lankové systémy v přenosném rámu


Lankový systém na zavěšení

Lankový systém na zavěšení - strop - zeď


Lankový systém na zavěšení

LANKOVÝ SYSTÉM NA ZAVĚŠENÍ

Lankový systém APPENDO určený pro prezentaci plakátů k zavěšení mezi stropem a podlahou, nebo s uchycením na zeď. K dodání v setech – akrylové kapsy s lanky a gripy v různých kombinacích, nebo jako samostatné komponenty, ze kterých je možné sestavovat libovolné kombinace dle vašeho přání.

Doplňky na lankové systémy

DOPLŇKY PRO LANKOVÝ SYSTÉM

Doplňky pro lankový systém

 

 
   

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved